Horaris accés a cicles Grau Superior 2015-2016

Horaris Curs 2015-2016

Inici de les classes: dilluns 21 de setembre a les 5 de la vesprada a l'aula 2B amb una sessió informativa.

HORARIS DEL CURS 2015-2016

GRUP 1

 

OPCIÓ A (HUMANITATS I CIÈNCIES SOCIALS):

Matèries comuns: Matemàtiques, Llenguatge i Anglès.

Matèries específiques: Història, Economia i Geografia (cal triar-ne 2).

DILLUNS

DIMARTS

DIMECRES

DIJOUS

DIVENDRES

16:30/17:30 Geografia

Pepe Veiga

Aula 3C

 

 

16/17 Economia

Mª Jose Pelayo

Aula 2B

16:00/17:00

Història

Prof: Alicia Gimeno

Aula Soterrani

16/17 Economia

Mª Jose Pelayo

Aula 2B

 

 

17:30/18:30

Anglès

Prof.: Mario Andreu

Aula Soterrani

17/18:30

Matemàtiques

Prof: Pep Val

Aula 2B

17:00/18:00

Anglès

Prof.: Mario Andreu

Aula Soterrani

17:00/18:30

Matemàtiques

Prof: Pep Val

Aula 2B

 

18:30/19:30

Història

Prof: Alicia Gimeno

Aula Soterrani
 

18:30/19:30

Llengua Castellana

Prof: Ana Alcañiz

Aula 3A

18:30/19:30

Llengua Castellana

Prof: Ana Alcañiz

Aula 2B

 

19:30/20:30

Llengua Castellana

Prof.: Ana Alcañiz

Aula 2B
 

19:30/20:30

Geografia

Prof: Pepe Veiga

Aula 3C
   

 

Tutor: Pep Val. Horari de tutoria divendres de 17:00 a 18:00

 

 

 

 

Horaris Curs 2015-2016

Inici de les classes: dilluns 21 de setembre a les 6:30 de la vesprada a l'aula 2B amb una sessió informativa.

GRUP 2

 

OPCIONS: b) TECNOLOGIA i c) CIÈNCIES

Matèries comuns: Matemàtiques + Llenguatge + Anglès

 

Matèries específiques:

Opció b) TECNOLOGIA: Dibuix Tècnic, Tecnologia Industrial o Física i Química (cal triar-ne 2).

Opció c) CIÈNCIES: Física, Química o Biologia i Ciències de la Terra (cal triar-ne 2).

 

 

DILLUNS

DIMARTS

DIMECRES

DIJOUS

DIVENDRES

15:00/16:00

Tecnologia

Prof: Angel García

Aula B3

 

16:00/17:00

Dibuix Tècnic

Prof: Angel García

Aula B3

 

15:30/17:00 Física

Prof: Raquel Peláez

Aula B2

 

15:30/17:00

Biología Prof: Rosella Castellanos. Aula 3C

 

 

 

 

15:00/16:00

Tecnologia

Prof: Angel García

Aula B3

 

16:00/17:00

Dibuix Tècnic

Prof: Angel García

Aula B3

 

15:30/17:00

Biología Prof: Rosella Castellanos. Aula 3C

 

 

15:30/17:00

Química

Prof: Javier Alcalá

Aula 3C

 

 

 

15:00/16:00

Tecnologia

Prof: Angel García

Aula B3

 

16:00/17:00

Dibuix Tècnic

Prof: Angel García

Aula B3

 

15:30/17:00 Física

Prof: Raquel Peláez

Aula B2

 

17:00/18:30 Matemàtiques

Prof: Pep Val

Aula 2B

17:00/18:30

Química

Prof: Javier Alcalá

Aula 3C

 

17:00/18:30 Matemàtiques

Prof: Pep Val

Aula 2B

 

 

 

18:30/19:30

Anglès

Prof: Mario Andreu

Aula 2B

 18:30/20:00

Llengua Castellana

Prof: Ana Alcañiz

Aula 2B

18:30/19:30

Anglès

Prof: Mario Andreu

Aula 2B

 

 

 

   

19:30/21:00

Llengua Castellana

Prof: Ana Alcañiz

Aula 2B
   

 

Tutor: Pep Val – Hora de tutoria: Divendres, de 17:00 a 18:00