Oferta Formativa FPA Torrent curs 2017-2018

Oferta Formativa FPA Torrent curs 2017-2018

Cursos de Formació Bàsica

Cursos

Dies

Horaris

Alfabetització

Dilluns

a divendres

15:00 a 17:00

17:15 a 19:15

Neolectors

Dilluns

a divendres

15:00 a 17:00

17:15 a 19:15

Educació de base/

Cultura general

Dilluns

a divendres

15:00 a 17:00

17:15 a 19:15

19:30 a 21:30

Graduat en Educació

Secundària. Nivell 1

Dilluns

a divendres

15:00 a 18:00

18:30 a 21:30

Graduat en Educació

Secundària. Nivell 2

Dilluns

a divendres

15:00 a 18:00

18:30 a 21:30

Accés a uns altres estudis

Accés a la Universitat Majors de 25/45 anys.

Totes les especialitats  de les universitats          públiques valencianes.

Dilluns

a divendres

15:00 a 21:30

(consultar    horaris segons especialitats)

Accés a Cicles Formatius de Grau Superior de Formació Professional.

Totes les opcions.

Dilluns

a divendres

15:00 a 21:30

(consultar    horaris segons especialitats)

Cursos de valencià

VE Valencià              Nivell Elemental

Dos dies  setmanals

Sessions d’1:30 h. Vesprada—Nit

VM Valencià             Nivell Mitjà

Dos dies  setmanals

Sessions d’1:30 h. Vesprada—Nit

VE Valencià              Nivell Superior

Dos dies  setmanals

Sessions d’1:30 h. Vesprada—Nit

Cursos d'idiomes

CA Castellà  per a               Persones Migrants

Dos dies  setmanals

Sessions d’1:30 h. Vesprada—Nit

EI Anglès                 Nivells 1-2-3

Dos dies  setmanals

Sessions d’1:30 h. Vesprada—Nit

FR Francès             Nivells 1-2-3

Dos dies  setmanals

Sessions d’1:30 h. Vesprada—Nit

Cursos d'informàtica FPA Plaça Sant Pasqual, 20

Cursos

Dies

Horaris

IN1 Informàtica Iniciació 1

Dimarts / dijous

10:00 a 11:30

IN2 Informàtica Iniciació 2

Dimarts / dijous

15:30 a 17:00

IN3 Informàtica Iniciació 3

Dilluns/dimecres

17:00 a 18:30

IN4 Informàtica Iniciació 4

Dimarts / dijous

19:30 a 21:00

IP1 Informàtica                  Perfeccionament 1

Dimarts / dijous

11:30 a 13:00

IP2 Informàtica                  Perfeccionament 2

Dimecres /     divendres

15:30 a 17:00

IP3 Informàtica                  Perfeccionament 3

Dilluns/dimecres

20:00 a 21:30

IT1 Informàtica Internet 1

Dilluns/dimecres

18:30 a 20:00

IT2 Informàtica Internet 2

Dimarts / dijous

17:00 a 18:30

Cursos ocupacionals i d'oci, Plaça Sant Pasqual

FO1 Fotografia Iniciació

Dimarts

20:00 a 21:30

FO2 Fotografia Perfeccionam.

Dimarts

18:30 a 20:00

CE1 Ceràmica Torn 1

Dimarts / dijous

15:30 a 17:30

CE2 Ceràmica Torn 2

Dimarts / dijous

18:00 a 20:00

LIT1 La literatura és vida

(Club de lectura)

Dimecres

19:30 a 21:00

CH1 Contra història (Una visió diferent de la història)

Dimecres

19:30 a 21:00

Cursos d'informàtica i Ràdio. C/ Marco, 1

IN5 Informàtica Iniciació 5

Dimarts / dijous

15:30 a 17:00

IP4 Informàtica                  Perfeccionament 4

Dimarts/dijous

17:00 a 18:30

IT3 Informàtica Internet 3

Dimarts / dijous

20:00 a 21:30

IA1 Informàtica Artística 1

Dimarts / dijous

18:30 a 20:00

RA1 Taller de Ràdio 1

Dimecres

19:00 a 20:30

Cursos ocupacionals i d'oci C/ Marco, 1

Cursos

Dies

Horaris

PL1 Plàstica—Pintura a l’oli 1

Dimarts / dijous

15:00 a 17:00

PL2 Plàstica—Pintura a l’oli 2

Dimarts / dijous

17:15 a 19:15

DB1 Dibuix 1

Dilluns/Dimecres

16:30 a 18:30

DB1 Dibuix 2

Dilluns/Dimecres

18:30 a 20:30

RM1 Restauració de Mobles1

Dilluns

17:30 a 20:30

RM2 Restauració de Mobles2

Dijous

17:30 a 20:30

EM1 Intel·ligència Emocional1

Divendres –alterns

18:00 a 20:00

EM2 Intel·ligència Emocional2

Divendres –alterns

18:00 a 20:00

TM1 Teràpies Manuals 1  Nivell 1 Grup 1

Dilluns

16:00 a 19:00

TM2 Teràpies Manuals 2   Nivell 1 Grup 2

Divendres

09:30 a 12:30

TM3 Teràpies Manuals 3  Nivell 2 Grup 1

 Dimarts  

09:30 a 12:30

TM4 Teràpies Manuals 4  Nivell 2 Grup 2

Divendres

15:00 a 18:00

TM5 Teràpies Manuals 5  Nivell 3 Grup 1

Dilluns

09:30 a 12:30

DL1 Drenatge limfàtic 1

Dijous

09:30 a 12:30

DL2 Drenatge limfàtic 2   Intensiu 1 cap setmana mes

Dissabte /      Diumenge

Matí/vesprada        Matí

SH1 Shiatsu 1

Dimecres

16:00 a 19:00

SH2 Shiatsu 2                   Intensiu 1 cap setmana mes

Dissabte /      Diumenge

Matí/vesprada        Matí

SPA1 Ayurveda i Spateràpia 1 Intensiu 1 cap setmana mes

Dissabte /      Diumenge

Matí/vesprada        Matí

YG1 Ioga Grup 1

Dimarts/Dijous

19:30 a 20:30

YG2 Ioga Grup 2

Dimarts/Dijous

20:30 a 21:30

PIL1 Pilates Grup 1

Dimarts/Dijous

17:30 a 18:30

PIL2 Pilates Grup 2

Dimarts/Dijous

18:30 a 19:30

PIL3 Pilates Grup 3

Dilluns/Dimecres

19:00 a 20:00

PIL4 Pilates Grup 4

Dilluns/Dimecres

20:00 a 21:00

MF1 Mindfulness Grup 1

Dimarts

16:00 a 17:30

MF2 Mindfulness Grup 2

Dijous

16:00 a 17:30