Horaris dels cursos d’Idiomes i creació literària al Centre FPA de Torrent 2018-2019

Curs 2018-2019

Cursos d’Idiomes  i creació literària al Centre FPA de Torrent

Codi

Cursos de valencià

Dies Setmana

Horari

Professor/a

Aula

VMON Valencià per anar pel món Dimecres 18:30-20:30 Zequi Castellano SP-2B

VE1

Valencià Elemental B1 (Grup 1)

Dimarts i Divendres

15:30 a 17:00

Pep Val

SP-Aula Biblioteca

VE2

Valencià Elemental B1 (Grup 2)

Dilluns i Dimarts

19:00 a 20:30

Pep Val

SP- 3B

VE3 Valencià Elemental B1 (Grup 3) Dimarts i Dijous 19:30 a 21:00 Lola Alemany SP- Aula soterrani 2

VM1

Valencià Mitjà C1 (Grup 1)

Dimarts i Divendres

15:30 a 17:00

 

SP- 3C-2B

VM2

Valencià Mitjà C1 (Grup 2)

Dilluns i Dimecres

17:30  a 19

 

SP- Aula soterrani 2

VM3 Valencià Mitjà C1 (Grup 3) Dimarts i Dijous 19:30 a 21:00   Vora Séquia  Aula Idiomes

VS1

Valencià Superior C2(Grup 1)

Dimarts i Dijous

18:00 a 19:30

 

Vora Séquia  Aula Idiomes

VS2

Valencià Superior C2 (Grup 2)

Dilluns i Dimecres

19:00 a 20:30

 

SP- Aula soterrani 2

Codi Cursos de castellà Dies setmana Horari Professor/a Aula

CA1

Castellà migrants – Nivell 1 G1

Dimecres i Divendres

17:00 a 18:30

 

SP- 1B/1A

CA2

Castellà migrants – Nivell 1 G2

Dimecres i Dijous

19:00 a 20:30

 

SP- 3B

CA3 Castellà migrants – Nivell 1 avançat G3 Dimecres i Divendres 17:00 a 18:30 Mayte Aparicio SP-Aula Biblioteca
CA4 Castellà migrants – Nivell 1 avançat G4 Dilluns i Dimecres 20:00 a 21:30 Mayte Aparicio SP-Aula Biblioteca
CA5 Castellà migrants – Nivell 2 Dilluns i divendres

Dilluns 17-18:30

Divendres 18:30-20

Mayte Aparicio SP-Aula Biblioteca
Codi Cursos anglés Dies setmana Horari Professor/a Aula

EI1

Anglès - Nivell 1 Grup 1

Dilluns i Dimecres

15:30 a 17:00

Isabel Contreras

SP-Aula Biblioteca

EI2

Anglès - Nivell 1 Grup 2

Dimarts i Divendres

15:30 a 17:00

Isabel Contreras

SP-Soterrani 2

EI3

Anglès - Nivell 1 Grup 3

Dilluns i Dimecres

17:00  a 18:30

Isabel Contreras

SP-3B

EI4

Anglès - Nivell 1 Grup 4

Dimarts i Divendres

17:00 a 18:30

Isabel Contreras

SP-3B

EI5

Anglès - Nivell 2 Grup 1

Dilluns i Dimecres

16:00 a 17:30

Mario Andreu

SP-Soterrani 2

EI6 Anglès - Nivell 2 Grup 2 Dimarts i Dijous 17:00-18:30 Mario Andreu SP-Soterrani2
EI7 Anglès - Nivell 2 Grup 3 Dilluns i Dimecres 19:30-21:00 Irene Lado Vora Séquia  Aula Idiomes
EI8 Anglès - Nivell 3 Grup 1 Dimarts i Dijous 15:30-17:00 Irene Lado SP- b3
EI9 Anglès - Nivell 3 Grup 2 Dilluns i Dimecres 18:00-19:30 Irene Lado Vora Séquia  Aula Idiomes
Codi Cursos de france´s Dies setmana Horari Professor/a Aula

FR1

Francès - Nivell 1 Grup 1

Dimarts i Dijous

17:00  a 18:30

Maite Aparicio

Biblioteca

FR2

Francès - Nivell 2 Grup 1

Dilluns i Dimecres

18:30-20:00

Maite Aparicio

Biblioteca

FR3

Francès - Nivell 3 Grup 1

Dimarts i Dijous

20:00 a 21:30

Maite Aparicio

Biblioteca

FR4

Francès - Nivell 4 Grup 1

Dimarts

19:15 a 21:15

Pilar Martínez

SP-B3

Codi Cursos de creació literària Dies Setmana Horari Professor/a Aula
LIT1 La literatura es vida ... (Club de lectura) Dimecres 19:30-21:00 Mario Mañez SP-B3
CC1 Contacontes - Taller de narració oral Dijous 17:00-19:00 Carles Cano SP-3A
EC1 Taller d'escriptura creativa Dilluns i dijous 19:30-21:00 Carles Cano SP-B3