Consulta dia i hora cita prèvia Matrícula cursos d'informàtica i tallers ocupacionals i d'oci 2014-2015

Ja podeu consultar el  dia i hora cita prèvia Matrícula cursos d'informàtica i tallers ocupacionals i d'oci  2014-2015 o en cas que la vostra sol·licitud no haja sigut admesa podeu consultar l'ordre de la llista d'espera.

Recordeu que  sols ha de portar dues fotografies el nou alumnat. En el cas que vos matriculeu en més d'un taller, sols calen dues fotografies la primera vegada.

Heu d'acudir a la matrícula l'hora exacta. Podeu enviar a altra persona que faça la tràmitació de la matrícula.

http://www.fpatorrent.info/index.php/consulta

Finalització del període de preinscripció dels cursos d'internet i tallers ocupacionals i d'oci

Hui finalitza el període de preinscripció dels cursos d'internet i tallers ocupacionals i d'oci. A partir del dia 19 aquelles persones interessades en realitzar algun curs hauran d'apuntar-se en la llista d'espera i en cas que hi haja vacants, se'ls ofertarà les places que queden.

El començament dels cursos d'internet i els tallers ocupacionals i d'oci serà a partir del dia 1 d'octubre.

Podeu apuntar-vos en la llista d'esperar (especifique el codi del curs o cursos que us interessa):

http://www.fpatorrent.info/index.php/llista-d-espera-curs-2014-2015

 

Horaris accés a la Universitat 2014-2015

Ja teniu disponibles els horaris d'accés a la Universitat per a majors de 25 i 45 anys.

 

http://www.fpatorrent.info/index.php/horaris/146-horaris-acces-a-la-universitat-2014-2015

 

 

Horaris curs 2014-2015

Horaris curs 2014-2015

 

 

Cursos

Dies Setmana

Horari

Professor/a

VE1

Valencià Nivell Elemental

Dilluns i Dimecres

15:30 a 17:00

Pep Val

VM1

Valencià Nivell Mitjà (Grup 1)

Dilluns i Dimecres

17:00 a 18:30

Zequi Castellano

VM2

Valencià Nivell Mitjà (Grup 2)

Dimarts i Dijous

17:00  a 18:30

Rosa Castellanos

VM3

Valencià Nivell Mitjà (Grup 3)

Dimarts i Divendres

18:00  a 19:30

Zequi Castellano

VS1

Valencià Nivell Superior

Dilluns i Dimecres

19:30 a 21:00

Rosa Castellanos

CA1

Castellà estrangers

Dilluns i Dimecres

19:30 a 21:30

Maite Aparicio

EI1

Anglès - Nivell 1 Grup 1

Dimarts i Dijous

17:00 a 18:30

Ana Alcañiz

EI2

Anglès - Nivell 1 Grup 2

Dilluns i Dimecres

17:00  a 18:30

Ana Alcañiz

EI3

Anglès - Nivell 1 Grup 3

Dilluns i Dimecres

18:30 a 20:00

Ana Eloína Alfonso

EI4

Anglès - Nivell 1 Grup 4

Dilluns i Dimecres

20:00 a 21:30

Ana Eloína Alfonso

EI5

Anglès - Nivell 2 Grup 1

Dimarts i Dijous

17:00  a 18:30

Mario Andreu

EI6

Anglès - Nivell 2 Grup 2

Dimecres i Divendres

17:00  a 18:30

Ana Eloína Alfonso

EI7

Anglès - Nivell 3 Grup 1

Dimecres i Divendres

17:00  a 18:30

Begoña García-Velilla

EI8

Anglès - Nivell 3 Grup 2

Dimarts i Dijous

18:30 a 20:00

Begoña García-Velilla

EI9

Anglès - Nivell 3 Grup 3

(conversa)

Dilluns

18:30  a 20:30

Begoña García-Velilla

FR1

Francès - Nivell 1 Grup 1

Dimarts i Divendres

15:30 a 17:00

Maite Aparicio

FR2

Francès - Nivell 1 Grup 2

Dimartss i Dijous

20:00 a 21:30

Maite Aparicio

FR3

Francès - Nivell 2 Grup 1

Dilluns i Dimecres

16:30 a 18:00

Maite Aparicio

FR4

Francès – Nivell 3 Grup 1

Dilluns i Dimecres

18:00 a 19:30

Maite Aparicio

FR5

Francès - Nivell 3 Grup 2

(Conversa)

Dimarts

19:15 a 21:15

Pilar Martínez

LIT

Literatura

Dimecres

19:30 a 21:00

Mario Máñez

COM

Patrimoni Comarcal L’Horta Sud

Divendres

18:00 a 20:00

Tomás Rosselló

CE 1

Ceràmica 1

Dimarts i Dijous

15:30/17:30;

Isidre Andreu

CE 2

Ceràmica 2

Dimarts i Dijous

18:00/20:00

Isidre Andre

FO 1 Fotografia 1 Dimarts  20:00 a 21:30 Dani Caparrós
FO 2 Fotografia 2 Dijous 20:00 a 21:30 Dani Caparrós

 

Subcategorías