Finalització del període de preinscripció dels cursos d'internet i tallers ocupacionals i d'oci

Hui finalitza el període de preinscripció dels cursos d'internet i tallers ocupacionals i d'oci. A partir del dia 19 aquelles persones interessades en realitzar algun curs hauran d'apuntar-se en la llista d'espera i en cas que hi haja vacants, se'ls ofertarà les places que queden.

El començament dels cursos d'internet i els tallers ocupacionals i d'oci serà a partir del dia 1 d'octubre.

Podeu apuntar-vos en la llista d'esperar (especifique el codi del curs o cursos que us interessa):

http://www.fpatorrent.info/index.php/llista-d-espera-curs-2014-2015

 

Horaris accés a la Universitat 2014-2015

Ja teniu disponibles els horaris d'accés a la Universitat per a majors de 25 i 45 anys.

 

http://www.fpatorrent.info/index.php/horaris/146-horaris-acces-a-la-universitat-2014-2015

 

 

Horaris curs 2014-2015

Horaris curs 2014-2015

 

 

Cursos

Dies Setmana

Horari

Professor/a

VE1

Valencià Nivell Elemental

Dilluns i Dimecres

15:30 a 17:00

Pep Val

VM1

Valencià Nivell Mitjà (Grup 1)

Dilluns i Dimecres

17:00 a 18:30

Zequi Castellano

VM2

Valencià Nivell Mitjà (Grup 2)

Dimarts i Dijous

17:00  a 18:30

Rosa Castellanos

VM3

Valencià Nivell Mitjà (Grup 3)

Dimarts i Divendres

18:00  a 19:30

Zequi Castellano

VS1

Valencià Nivell Superior

Dilluns i Dimecres

19:30 a 21:00

Rosa Castellanos

CA1

Castellà estrangers

Dilluns i Dimecres

19:30 a 21:30

Maite Aparicio

EI1

Anglès - Nivell 1 Grup 1

Dimarts i Dijous

17:00 a 18:30

Ana Alcañiz

EI2

Anglès - Nivell 1 Grup 2

Dilluns i Dimecres

17:00  a 18:30

Ana Alcañiz

EI3

Anglès - Nivell 1 Grup 3

Dilluns i Dimecres

18:30 a 20:00

Ana Eloína Alfonso

EI4

Anglès - Nivell 1 Grup 4

Dilluns i Dimecres

20:00 a 21:30

Ana Eloína Alfonso

EI5

Anglès - Nivell 2 Grup 1

Dimarts i Dijous

17:00  a 18:30

Mario Andreu

EI6

Anglès - Nivell 2 Grup 2

Dimecres i Divendres

17:00  a 18:30

Ana Eloína Alfonso

EI7

Anglès - Nivell 3 Grup 1

Dimecres i Divendres

17:00  a 18:30

Begoña García-Velilla

EI8

Anglès - Nivell 3 Grup 2

Dimarts i Dijous

18:30 a 20:00

Begoña García-Velilla

EI9

Anglès - Nivell 3 Grup 3

(conversa)

Dilluns

18:30  a 20:30

Begoña García-Velilla

FR1

Francès - Nivell 1 Grup 1

Dimarts i Divendres

15:30 a 17:00

Maite Aparicio

FR2

Francès - Nivell 1 Grup 2

Dimartss i Dijous

20:00 a 21:30

Maite Aparicio

FR3

Francès - Nivell 2 Grup 1

Dilluns i Dimecres

16:30 a 18:00

Maite Aparicio

FR4

Francès – Nivell 3 Grup 1

Dilluns i Dimecres

18:00 a 19:30

Maite Aparicio

FR5

Francès - Nivell 3 Grup 2

(Conversa)

Dimarts

19:15 a 21:15

Pilar Martínez

LIT

Literatura

Dimecres

19:30 a 21:00

Mario Máñez

COM

Patrimoni Comarcal L’Horta Sud

Divendres

18:00 a 20:00

Tomás Rosselló

CE 1

Ceràmica 1

Dimarts i Dijous

15:30/17:30;

Isidre Andreu

CE 2

Ceràmica 2

Dimarts i Dijous

18:00/20:00

Isidre Andre

FO 1 Fotografia 1 Dimarts  20:00 a 21:30 Dani Caparrós
FO 2 Fotografia 2 Dijous 20:00 a 21:30 Dani Caparrós

 

Subcategorías