Horaris

En aquesta secció trobaràs els horaris que oferim als nostres dos centres de formació per a adults

A causa de la situació excepcional que puga generar la COVID – 19 estos horaris podrien patir modificacions.

Aprendre a llegir i escriure

Alfabetització

Dilluns a divendres

15:00 a 17:00

17:15 a 19:15

Perfeccionament de la lectura i escriptura

Nous lectors

Dilluns a divendres

17:15 a 19:15

Educació de base/Cultura general

Dilluns a divendres

15:00 a 17:00

17:15 a 19:15

19:30 a 21:30

Graduat en Educació Secundària. Nivell 1

Dilluns a divendres

15:00 a 18:00

18:30 a 21:30

Graduat en Educació Secundària. Nivell 2

Dilluns a divendres

15:00 a 18:00

18:30 a 21:30

Accés a la Universitat Majors de 25/45 anys.

Totes les especialitats de les universitats públiques valencianes.

Dilluns a divendres

15:00 a 21:30 (horaris segons especialitats)

Horari curs 2020-2021 (orientatiu)

Accés a Cicles Formatius de Grau Superior de Formació Professional.

Totes les opcions: A, B i C.

Dilluns a divendres

15:00 a 21:30 (horaris segons especialitats)

Horari curs 2020-2021 (orientatiu)

Competències clau (Labora)

Curs de preparació de les proves de competències clau per accedir als Certificats de Professionalitat de Nivell 2 del Servei Valencià d’Ocupació i Formació

Dilluns a divendres

Torn vesprada: 15:00 a 18:00

Torn nit: 18:30 a 21:30

CURSOS DE VALENCIÀ

VO-Valencià Nivell Oral A2                            Dos dies setmanals Sessions d’1:30 h.    Vesprada-Nit

VE-Valencià Nivell Elemental B1-B2            Dos dies setmanals Sessions d’1:30 h.    Vesprada-Nit

 VM-Valencià Nivell Mitjà C1                         Dos dies setmanals Sessions d’1:30 h.    Vesprada-Nit    

 VS-Valencià Nivell Superior C2                    Dos dies setmanals Sessions d’1:30 h.    Vesprada-Nit

 

CURSOS DE CASTELLÀ PER A PERSONES MIGRANTS

CA-Castellà persones Migrants Nivells A1-A2-B1           Dos dies setmanals Sessions d’1:30 h.    Vesprada-Nit

 

CURSOS D’ANGLÈS

EI-Anglès Nivells A1-A2-B1             Dos dies setmanals Sessions d’1:30 h.    Vesprada-Nit

 

CURSOS DE FRANCÈS

FR-Francès Nivells A1-A2-B1             Dos dies setmanals Sessions d’1:30 h.    Vesprada-Nit

 

IN1 Informàtica Iniciació 1                      Dimarts i Dijous, 10:00 a 11:30 h

IN2 Informàtica Iniciació 2                      Dimarts i Dijous, 15:30 a 17:00 h

IP1 Informàtica perfeccionament 1      Dimarts i Dijous, 11:30 a 13:00 h

IP2 Informàtica perfeccionament 2      Dimecres i Divendres, 15:30 a 17:00 h

IP3 Informàtica perfeccionament 3      Dimarts i Dijous, 19:30 a 21:00 h

IT1 Informàtica Internet 1                       Dilluns i Dimecres, 17:00 a 18:30 h

IT2 Informàtica Internet 2                       Dilluns i Dimecres, 18:30 a 20:00 h

IT3 Informàtica Internet 3                       Dimarts i Dijous, 17:00 a 18:30 h

CE1    Ceràmica 1                                                        Dimarts i Dijous              15:30 a 17:30 h

CE2    Ceràmica 2                                                        Dimarts i Dijous              18:00 a 20:00 h

CO1   Conta contes (narració oral)                        Dimarts                              18:30 a 20:30 h

LIT1   La literatura es vida (Club de lectura)      Dimecres                            19:30 a 21:00 h

TS1   Taller actiu de senderisme (Coneixem el medi)    Dimecres (alterns)    15:00 a 17:00 h Rutes en dissabte

RM1 Restauració Mobles 1                       Dilluns                                 17:30 a 20:30 h

RM2 Restauració Mobles 2                       Dijous                                  17:30 a 20:30 h

DB1  Dibuix 1                                                Dilluns i Dimecres            16:30 a 18:30 h

DB2  Dibuix 1                                                Dilluns i Dimecres            18:30 a 20:30 h

PL1   Pintura oli 1                                        Dimarts i Dijous                15:00 a 17:00 h

PL2   Pintura oli 2                                        Dimarts i Dijous                17:00 a 19:00 h

RA1   Taller de Ràdio                                  Dimarts i Dijous                18:00 a 19:30 h

YG1 Ioga 1                                                                            Dimarts i Dijous                                      19:30 a 20:30 h

YG2 Ioga 2                                                                            Dimarts i Dijous                                      20:30 a 21:30 h

PIL1 Pilates 1                                                                       Dimarts i Dijous                                      17:30 a 18:30 h

PIL2 Pilates 2                                                                       Dimarts i Dijous                                      18:30 a 19:30 h

PIL3 Pilates 3                                                                       Dilluns i Dimecres                                  19:00 a 20:00 h

PIL4 Pilates 4                                                                       Dilluns i Dimecres                                  20:00 a 21:00 h

 

EM1 Intel·ligència emocional (semipresencial)        Divendres (alterns)                               18:00 a 20:00 h

EM2 Intel·ligència emocional (semipresencial)        Divendres (alterns)                               18:00 a 20:00 h

EM3 Intel·ligència emocional (videoconferència)    Divendres (alterns)                               18:00 a 20:00 h

 

MF1 MindFulness                                                               Dijous                                                       16:00 a 17:30 h

 

QM1 Quiromassatge Nivell 1                                         Divendres                                                 15:00 a 18:00 h

QM2 Quiromassatge Nivell 3                                         Dilluns                                                       16:00 a 19:00 h

                                                                                         

TO1 Teràpia oriental nivell 1                                          Dilluns                                                        09:30 a 12:30 h

TO2 Teràpia oriental nivell 2                                          Dijous                                                         09:30 a 12:30 h

TO3 Teràpia oriental nivell 2*                                        Dissabte                         09:30 a 12:30 i 15:30 a 19:30 h

                                                                                                Diumenge                                                  09:30 a 13:30 h

 

BM1 Biomagnetisme (1 quadrimestre)                       Dimarts                                                    09:30 a 12:30 h

 

DL1 Drenatge Limfàtic                                                     Divendres                                               09:30 a 12:30 h

 

SH1 Shiatsu                                                                         Dimecres                                                 16:00 a 19:00 h

SH2 Shiatsu*                                                                       Dissabte                          9:30 a 12:30 i 15:30 a 19:30 h

                                                                                               Diumenge                                                 09:30 a 13:30 h

 

SPA1 Spateràpia*                                                              Dissabte                          9:30 a 12:30 i 15:30 a 19:30 h

                                                                                               Diumenge                                                 09:30 a 13:30 h

                                                   

 

* Un cap de setmana al mes